Munster Grade B Ennis 09 to10 Mar 2013 SC Meters

[one_fourth]Munster Grade B  Ennis[/one_fourth]

[three_fourth_last]

                     Licensed To: Limerick Swimming Club 
                           LIMERICK  SWIMMNG  CLUB                             
               Munster Grade B  09-Mar-13 to 10-Mar-13 SC Meters               
                         LIMERICK SWIMMING CLUB [LIMK]                         

Female  11&U 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  2 Anne Neito                10 LIMK              2:55.47S F      
  7 Cheyenne Brennan          11 LIMK              3:07.09S F      

Female  12-13 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 Emma McGinn               13 LIMK              3:07.66S F      
 16 Emer Long                 13 LIMK              3:08.99S F      
 26 Emer Boland               12 LIMK              3:25.42S F      

Female  14-15 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 Caoimhe Moloney           14 LIMK              3:06.88S F      

Male  11&U 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jermey O'Connor           10 LIMK              2:48.89S F      
  2 Stephen Cleary            11 LIMK              3:01.11S F      

Male  12-13 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 Rowan Barrett             12 LIMK              2:37.23S F      
  8 Michail Lambert           12 LIMK              2:56.98S F      
  9 Leon Curtin               12 LIMK              2:57.11S F      
 11 Joe Scully                13 LIMK              2:58.09S F      

Female  11&U 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 Cheyenne Brennan          11 LIMK              1:40.98S F      

Female  12-13 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 Emer Long                 13 LIMK              1:34.94S F      
 13 Emma McGinn               13 LIMK              1:35.71S F      
 26 Emer Boland               12 LIMK              1:49.05S F      

Female  14-15 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 Caoimhe Moloney           14 LIMK              1:34.43S F      

Male  11&U 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jermey O'Connor           10 LIMK              1:34.01S F      
  4 Stephen Cleary            11 LIMK              1:38.53S F      

Male  12-13 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Joe Scully                13 LIMK              1:31.31S F      
  5 Leon Curtin               12 LIMK              1:32.26S F      

Female  11&U 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Anne Neito                10 LIMK              1:44.48S F      

Female  12-13 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 Emer Long                 13 LIMK              1:50.33S F      

Male  11&U 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jermey O'Connor           10 LIMK              1:34.62S F      

Male  12-13 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Rowan Barrett             12 LIMK              1:34.49S F      
  4 Leon Curtin               12 LIMK              1:42.17S F      
  7 Michail Lambert           12 LIMK              1:53.79S F      
  0 Joe Scully                13 LIMK                    DQ F      

Female  11&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 Anne Neito                10 LIMK              3:30.29S F      
  6 Cheyenne Brennan          11 LIMK              3:43.01S F      

Female  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 Emma McGinn               13 LIMK              3:34.39S F      
  9 Emer Long                 13 LIMK              3:41.09S F      

Female  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 Caoimhe Moloney           14 LIMK              3:25.62S F      

Male  11&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jermey O'Connor           10 LIMK              3:24.46S F      
  2 Stephen Cleary            11 LIMK              3:29.44S F      

Male  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Rowan Barrett             12 LIMK              3:06.68S F      
  7 Michail Lambert           12 LIMK              3:27.02S F      
  0 Leon Curtin               12 LIMK                    NS F      

Female  11&U 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 Cheyenne Brennan          11 LIMK              1:59.49S F      
  0 Anne Neito                10 LIMK                    DQ F      

Female  12-13 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 18 Emer Boland               12 LIMK              1:52.44S F      
 23 Emma McGinn               13 LIMK              1:54.69S F      

Female  14-15 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 Caoimhe Moloney           14 LIMK              1:44.46S F      

Male  11&U 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Stephen Cleary            11 LIMK              1:48.36S F      

Male  12-13 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Rowan Barrett             12 LIMK              1:40.09S F      
  8 Michail Lambert           12 LIMK              1:47.99S F      

Female  12-13 100 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 Emer Boland               12 LIMK              1:29.26S F

[/three_fourth_last]