Munster Graded 08-Dec-12 to 09-Dec-12 Tralee

[one_fourth]

Munster Graded Tralee

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

                  Licensed To: Limerick Swimming Club 
                           LIMERICK  SWIMMNG  CLUB                             
             Munster Graded  08-Dec-12 to 09-Dec-12 SC Meters       
                         LIMERICK SWIMMING CLUB [LIMK]                         

Female  11&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 Eve Scully                11 LIMK              6:42.32S F      

Female  12-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Sarah Carey               12 LIMK              6:08.56S F      
  2 Kate Gaffney              12 LIMK              6:59.28S F      

Female  14-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Bronagh LeGear            15 LIMK              5:47.99S F      

Male  12-13 400 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Robert Corby              13 LIMK              5:01.95S F      

Male  14-15 400 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 Bobby Kaghazchi           15 LIMK              5:04.67S F      
  5 Adrian Kelly              14 LIMK              5:13.03S F      

Male  16-Ov 400 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Wiktor Winczura           16 LIMK              4:44.40S F      
  2 Niall Harty               16 LIMK              5:09.91S F      

Female  11&U 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Shannon Smith             11 LIMK              1:41.59S F      
  2 Mary Carey                10 LIMK              1:44.19S F      

Female  12-13 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ciara Doran               12 LIMK              1:28.34S F      
  3 Hilary Smith              13 LIMK              1:34.85S F      
  6 Averil Clarke             13 LIMK              1:40.75S F      

Female  14-15 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Sinead O'Hanrahan         14 LIMK              1:26.53S F      
  4 Alana Brennan             15 LIMK              1:33.26S F      
  5 Aoife Clarke              15 LIMK              1:34.44S F      
  6 Ellen Carey               14 LIMK              1:34.49S F      
 15 Ciara Olsthoorn           14 LIMK              1:39.18S F      

Female  16-Ov 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 Jane O'Connor             16 LIMK              1:31.78S F      

Male  11&U 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Eoin Corby                10 LIMK              1:29.91S F      

Male  12-13 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Finn Mc Geever            12 LIMK              1:16.75S F      

Male  16-Ov 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Wiktor Winczura           16 LIMK              1:06.27S F      

Female  11&U 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Alex O'Connor             11 LIMK              2:31.91S F      
  3 Shannon Smith             11 LIMK              2:53.60S F      

Female  12-13 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 Cliodhna O'Shea           13 LIMK              2:40.63S F      
  7 Hilary Smith              13 LIMK              2:41.08S F      
  8 Emma Carney               13 LIMK              2:42.49S F      

Female  14-15 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ellie O'Connor            14 LIMK              2:25.91S F      
  3 Alana Brennan             15 LIMK              2:32.67S F      
  7 Liza Dundon               14 LIMK              2:35.64S F      
  8 Sinead O'Hanrahan         14 LIMK              2:35.77S F      
 20 Aoife Clarke              15 LIMK              2:53.42S F      

Female  16-Ov 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jane O'Connor             16 LIMK              2:40.14S F      

Male  12-13 100 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 Robert Corby              13 LIMK              1:06.40S F      
  4 Finn Mc Geever            12 LIMK              1:07.62S F      
  9 Domhnall Coffey           12 LIMK              1:18.31S F      

Male  14-15 100 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Bobby Kaghazchi           15 LIMK              1:05.17S F      
 10 Adam Kennedy              15 LIMK              1:09.37S F      
 13 Kesav Vijayagopal         15 LIMK              1:11.48S F      

Male  16-Ov 100 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Niall Harty               16 LIMK              1:05.88S F      
  3 Adam Collins              16 LIMK              1:07.58S F      

Female  11&U 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Alex O'Connor             11 LIMK              1:19.19S F      
  2 Eve Scully                11 LIMK              1:28.99S F      

Female  12-13 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 Sarah Carey               12 LIMK              1:17.82S F      
  3 Cliodhna O'Shea           13 LIMK              1:20.71S F      
  9 Emma Carney               13 LIMK              1:26.21S F      
 10 Averil Clarke             13 LIMK              1:27.23S F      

Female  14-15 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Áine Healy                15 LIMK              1:17.22S F      
  2 Ciara Olsthoorn           14 LIMK              1:17.81S F      
  4 Bronagh LeGear            15 LIMK              1:19.17S F      
  9 Ellie O'Connor            14 LIMK              1:23.70S F      
 13 Sinead O'Hanrahan         14 LIMK              1:30.28S F      
 14 Aoife Clarke              15 LIMK              1:30.47S F      

Male  11&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Eoin Corby                10 LIMK              2:55.57S F      

Male  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 Bobby Kaghazchi           15 LIMK              2:48.91S F      
  7 Adrian Kelly              14 LIMK              2:50.91S F      

Male  16-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 Adam Collins              16 LIMK              2:48.59S F      

Female  11&U 400 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Mary Carey                10 LIMK              5:35.76S F      
  2 Shannon Smith             11 LIMK              6:08.24S F      

Female  12-13 400 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 Hilary Smith              13 LIMK              5:34.27S F      
  4 Kate Gaffney              12 LIMK              5:48.76S F      

Female  14-15 400 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ellen Carey               14 LIMK              5:11.04S F      
  2 Áine Healy                15 LIMK              5:14.84S F      
  3 Ellie O'Connor            14 LIMK              5:14.88S F      
  6 Liza Dundon               14 LIMK              5:25.93S F      

Male  12-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Robert Corby              13 LIMK              5:41.75S F      
  2 Finn Mc Geever            12 LIMK              5:53.60S F      

Female  11&U 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 Eve Scully                11 LIMK                    NS F      

Female  12-13 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ciara Doran               12 LIMK              1:15.33S F      
  6 Kate Gaffney              12 LIMK              1:35.65S F      

Female  14-15 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Áine Healy                15 LIMK              1:13.88S F      
  2 Ciara Olsthoorn           14 LIMK              1:16.49S F      
  3 Bronagh LeGear            15 LIMK              1:17.13S F      
  5 Liza Dundon               14 LIMK              1:20.75S F      
  6 Ellen Carey               14 LIMK              1:26.30S F      
  8 Alana Brennan             15 LIMK              1:28.54S F      

Female  16-Ov 100 Fly
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Jane O'Connor             16 LIMK              1:23.77S F      

Male  11&U 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Eoin Corby                10 LIMK              1:34.02S F      

Male  12-13 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 Robert Corby              13 LIMK              1:26.78S F      

Male  14-15 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 Adrian Kelly              14 LIMK              1:24.74S F      
 10 Kesav Vijayagopal         15 LIMK              1:42.17S F      

Male  16-Ov 100 Breast
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Adam Collins              16 LIMK              1:17.84S F      
  2 Wiktor Winczura           16 LIMK              1:18.77S F      
  4 Niall Harty               16 LIMK              1:23.94S F      

Female  11&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Alex O'Connor             11 LIMK              2:57.36S F      
  2 Mary Carey                10 LIMK              3:02.73S F      

Female  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ciara Doran               12 LIMK              2:41.76S F      
  3 Sarah Carey               12 LIMK              2:49.51S F      
  4 Averil Clarke             13 LIMK              2:59.58S F      
  5 Cliodhna O'Shea           13 LIMK              3:00.41S F      

Female  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ellen Carey               14 LIMK              2:35.81S F      
  2 Áine Healy                15 LIMK              2:50.62S F      
  6 Alana Brennan             15 LIMK              2:58.03S F      
  7 Ellie O'Connor            14 LIMK              3:00.30S F      
  8 Ciara Olsthoorn           14 LIMK              3:01.06S F      
  0 Bronagh LeGear            15 LIMK                    NS F      

Female  16-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Jane O'Connor             16 LIMK              2:59.39S F      

Male  11&U 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Eoin Corby                10 LIMK              1:24.87S F      

Male  12-13 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 Domhnall Coffey           12 LIMK              1:41.60S F      

Male  14-15 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 Kesav Vijayagopal         15 LIMK              1:23.64S F      
  0 Adam Kennedy              15 LIMK                    NS F      

Male  16-Ov 100 Back
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Wiktor Winczura           16 LIMK              1:13.61S F      
  0 Adam Collins              16 LIMK                    NS F      

Female  11&U 100 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Alex O'Connor             11 LIMK              1:13.18S F      
  2 Mary Carey                10 LIMK              1:14.11S F      
  3 Eve Scully                11 LIMK              1:16.41S F      
  4 Shannon Smith             11 LIMK              1:26.38S F      

Female  12-13 100 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Averil Clarke             13 LIMK              1:13.63S F      
  4 Cliodhna O'Shea           13 LIMK              1:14.54S F      
  6 Hilary Smith              13 LIMK              1:15.87S F      

Female  14-15 100 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 Liza Dundon               14 LIMK              1:11.98S F      
 12 Sinead O'Hanrahan         14 LIMK              1:14.64S F      
  0 Aoife Clarke              15 LIMK                    NS F      

Male  12-13 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Finn Mc Geever            12 LIMK              2:22.17S F      
  8 Domhnall Coffey           12 LIMK              2:49.82S F      

Male  14-15 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 Bobby Kaghazchi           15 LIMK              2:26.99S F      
 12 Kesav Vijayagopal         15 LIMK              2:48.15S F      
  0 Adam Kennedy              15 LIMK                    NS F      
  0 Adrian Kelly              14 LIMK                    NS F      

Male  16-Ov 200 Free
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 Niall Harty               16 LIMK              2:26.92S F

[/three_fourth_last]